ABC MIX sedmiboj

ABC Pořádá v sobotu 20.9.2014 MIX SEDMIBOJ Hrací systém Ve všech sedmi disciplínách se hraje systémem play-off. Body z každé disciplíny se sčítají. Z celkového součtu bodů vzejde konečné pořadí. Bodování je následující : Vyřazení z předkola/ bude li, náhodou/ 0 bodů Vyřazení z 1.kola / 17. – 32. místo / 1 bod Poražení osmifinalisté / 9. – 16. místo / 2 body Poražení čtvrtfinalisté / 5. – 8. místo / 3 body 4. místo 5 bodů 3. místo 6 bodů 2. místo 7 bodů 1. místo 9 bodů V případě stejného konečného součtu bodů rozhoduje vyšší počet lepších umístění / prvních, druhých , třetích , atd…. /. 1.Volejbal Hraje se na 2 hrané sety do 15 bodů beze ztrát, přičemž se musí vyhrát o 1 bod. Utkání končí v případě, že tým, který vyhrál první set dosáhne ve druhém o jeden bod více než soupeř dosáhl v setu prvním. / např.: 1.set 15 : 8 , ve druhém 9 : 5 a je konec /. V případě bodové rovnosti postupuje vítěz druhého setu. Hraní nohama je povoleno. Servis o síť platí jako správný. Hraje se na písku. Poražená dvojice píská následující zápas a po skončení nahlásí výsledek organizátorům !!! 2.Nohejbal Hraje se na dva hrané sety do 10 bodů beze ztrát, přičemž se musí vyhrát o 1 bod. Postupový klíč je stejný jako u volejbalu. Hraní rukama není povoleno. Spoluhráčův míč nemůže dopadnout mimo vlastní hřiště. Servis o síť platí jako správný. 3.Línej tenis Hraje se na jeden hraný set na 6 vítězných gamů, přičemž se musí vyhrát o 1 bod. / např.: 40 : 40 a další míč je vítězný. Poražená dvojice píská následující zápas a po skončení nahlásí výsledek organizátorům !!! 4. Pinec Hraje se na dva hrané sety do 11 bodů, stačí vyhrát o jeden bod.Podání si soupeři mění po dvou bodech. Postupový klíč je totožný s volejbalem. Hraje se venku. 5. Basket Každý z dvojice hází 5 soutěžních hodů. Systém házení – jsou družstva A a B házejí A1 , B1 , B2 , A2 . V případě rovnosti bodů má každý účastník jeden hod . Hází se až do rozhodnutí. 6. Házená Každý z dvojice hází 5 sedmiček , ale pouze holky na holky a kluci na kluky. Systém házení je stejný jako u basketu včetně prodloužení. 7. Fotbal Každý z dvojice kope 5 penalt, ale pouze holky s holkama a kluci s klukama. Systém kopání je stejný jako u basketu. Startovné 400Kč až 500 Kč za dvojici bude použito na pronájem,nákup cen a na gulášek. Zaplacené startovné se při absenci nevrací a propadá ve prospěch ostatních Losování Slavnostní losování proběhne 19.9.v pátek ve 18.oo na ABC v hospodě. Přihlášky Zaplaťe startovné v hospodě ABC nebo na účet 2106084678/2700 udejte jména, tak jak chcete být ve startovní listině, do 1.9. to máte za 400,- pozdější přihlášky jsou za 500,- na dvojici. Po naplnění 32 dvojic se přihlášky uzavírají. Vyhlášení poražených a vítězů V sobotu večer přímo v hospodě na ABC kde vítěz obdrží putovní pohár a všichni ostatní nějaké to oceněníčko. Pravděpodobný scénář Sraz všech účastníků je v sobotu 20.9.2014 8.00 na kurtech ABC v Braníku, prezentace, pozdní příchod hrozí kontumací. Od vidím do nevidím sedmiboj, slavnostní vyhlášení, od nevidím do vidím veselice v hospodě. SEBOU : pálky na pinec, rakety na línej tenis,když je máš, tenisky na antuku , peníze, žízeň,sportovního ducha a partnera.