Sedmiboj 2015!

Pozor! Pozor!

ABC

MIXSEDMIBOJ

se koná 19.9.2015 od 8.00hod.

PŘIHLÁŠKY

přijímáme

v hospodě ABC

nebo na účet 2106084678 / 2700

do 15.9. za 400 Kč na dvojici,

potom už za 500Kč

Reservace nepřijímáme

Počet přihlášených je omezen

ABC

Pořádá v sobotu 19.9.2015

MIX SEDMIBOJ

Hrací systém

Ve všech sedmi disciplínách se hraje systémem play-off. Body z každé disciplíny se sčítají. Z celkového součtu bodů vzejde konečné pořadí. Bodování je následující :

Vyřazení z předkola/ bude li, náhodou/ 0 bodů

Vyřazení z 1.kola / 17. – 32. místo / 1 bod

Poražení osmifinalisté / 9. – 16. místo / 2 body

Poražení čtvrtfinalisté / 5. – 8. místo / 3 body

4. místo 5 bodů

3. místo 6 bodů

2. místo 7 bodů

1. místo 9 bodů

V případě stejného konečného součtu bodů rozhoduje vyšší počet lepších umístění / prvních, druhých , třetích , atd…. /.

1.Volejbal

Hraje se na 2 hrané sety do 15 bodů beze ztrát, přičemž se musí vyhrát o 1 bod. Utkání končí v případě, že tým, který vyhrál první set dosáhne ve druhém o jeden bod více než soupeř dosáhl v setu prvním. / např.: 1.set 15 : 8 , ve druhém

9 : 5 a je konec /. V případě bodové rovnosti postupuje vítěz druhého setu. Hraní nohama je povoleno. Servis o síť platí jako správný. Hraje se na písku - pravděpodobně

Poražená dvojice píská následující zápas a po skončení nahlásí výsledek organizátorům !!!

2.Nohejbal

Hraje se na dva hrané sety do 10 bodů beze ztrát, přičemž se musí vyhrát o 1 bod. Postupový klíč je stejný jako u volejbalu. Hraní rukama není povoleno. Spoluhráčův míč nemůže dopadnout mimo vlastní hřiště. Servis o síť platí jako správný.

3.Línej tenis

Hraje se na jeden hraný set na 6 vítězných gamů, přičemž se musí vyhrát o 1 bod. / např.: 40 : 40 a další míč je vítězný. Servis o síť do hřiště se opakuje. Mimo hřiště je špatný.

4. Pinec

Hraje se na dva hrané sety do 11 bodů, stačí vyhrát o jeden bod.Podání si soupeři mění po dvou bodech. Postupový klíč je totožný s volejbalem. Hraje se venku.

5. Basket

Každý z dvojice hází 5 soutěžních hodů. Systém házení – jsou družstva A a B házejí A1 , B1 , B2 , A2 . V případě rovnosti bodů má každý účastník jeden hod . Hází se až do rozhodnutí.

6. Házená

Každý z dvojice hází 5 sedmiček , ale pouze holky na holky a kluci na kluky. Systém házení je stejný jako u basketu včetně prodloužení.

7. Fotbal

Každý z dvojice kope 5 penalt, ale pouze holky s holkama a kluci s klukama. Systém kopání je stejný jako u basketu.

Startovné

400Kč až 500 Kč za dvojici bude použito na pronájem, nákup cen a na gulášek. Zaplacené startovné se při absenci nevrací a propadá ve prospěch ostatních

Losování

Slavnostní losování proběhne 18.9.v pátek ve 17.oo na ABC v hospodě.

Přihlášky

Zaplaťe startovné v hospodě ABC nebo na účet 2106084678/2700 udejte jména, tak jak chcete být ve startovní listině, do 15.9. to máte za 400,- pozdější přihlášky jsou za 500,- na dvojici. Po naplnění 32 dvojic se přihlášky uzavírají.

Vyhlášení poražených a vítězů

V sobotu večer přímo v hospodě na ABC kde vítěz obdrží putovní pohár a všichni ostatní nějaké to oceněníčko.

Pravděpodobný scénář

Sraz všech účastníků je v sobotu 19.9.2015 v 8.00 na kurtech ABC v Braníku, prezentace, pozdní příchod hrozí kontumací. Od vidím do nevidím sedmiboj, slavnostní vyhlášení, od nevidím do vidím veselice v hospodě.

SEBOU : pálky na pinec, rakety na línej tenis,když je máš, tenisky na antuku , peníze, žízeň,sportovního ducha

a partnera nějaké pálky a rakety máme ale je to II. třída.