Zveme Vás na 100 let ABC Braník!

ABC BRANÍK SLAVÍ 100 LET EXISTENCE!

Více na 100let.abcbraniktj.cz

Festival sportu, dětských her, hudby a setkávání se u příležitosti stoletých oslav ABC Braník se uskuteční v sobotu 21. června od 10.00 do 22.00 hod. ve sportovních areálech ABC Braník ve Studeném, v ulici Za100 let ABC Braník mlýnem.

Na jednom fotbalovém hřišti se  v průběhu celého dne uskuteční zápasy branických fotbalistů, od nejmladších až po muže, velkou atrakcí bude odpolední střetnutí fotbalových legend. Na druhém hřišti bude postaven Dětský par plný soutěží a her a také s úžasnou tvůrčí dílnou pro menší i větší děti. Z třetího hřiště se stane atletický stadion, kde si každý může zaběhat a poměřit síly s vrstevníky v hodu či skoku v soutěžích o medaile. Ve volejbalovém areálu se odehraje turnaj dospělých a děti si vyzkouší beachvolejbal.

Na hlavním pódiu proběhnou rozhovory s osobnostmi, tombola, předání pamětních medailí, ale především divadlo a vystoupení zejména branických kapel.  Vyvrcholením oslav bude koncert BLUE EFFECT s Radimem Hladíkem. Vstup na celou akci je zdarma!